BarbarHack

BarbarHack Web Sitesine Hosqeldiniz....!

AnasayfaSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Bağırsakların Düzenli Çalışması ve Psyllium Husk Fiber

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
salam9

MesajKonu: Bağırsakların Düzenli Çalışması ve Psyllium Husk Fiber   Perş. Tem. 24, 2014 11:05 am

Ben bağırsaklarımla sürekli olarak sorun yaşıyan birisiydim. Yediklerimden mi içtiklerimden mi bilmiyorum ama sürekli olarak ya kabızlık çekiyor ya da ishal oluyordum. Tabiki kabızlık çektiğim zamanlarda karnımda oluşan o rahatsız edici şişkinliklerde işin cabası oluyordu. Artık bu durumdan iyicene sıkılmıştım. Bu nedenle internette bu tip sorunla karşılaşan kişilerin yorumlarını araştırdım ve bu durumdan nasıl kurtulduklarını öğrenmeye çalıştım. Kullanıcı yorumları ve bu durumdan kurtulanların çoğu Nutraxin Psyllium Husk Fiber adıda bir üründen bahsediyordu. Araştırdığımda ürünün tamamen bitkisel içerikli olduğunu ve bağırsakların sağlıklı olmaları ve düzenli çalışmaları için gerekli olan lifleri içerdiğini öğrendim. Bu nedenle bende kullanmaya başladım ve kullanmaktanda çok memnun kaldım. Çünkü yaklaşıl iki hafta içerisinde Nutraxin Psyllium Husk Fiber sayesinde bağırsaklarım hiç olmadıkları kadar sağlıklı bir şekilde çalışmaya başladılar. Artık düzenli olarak tuvalete çıkabiliyordum ve şişkinlik hissi yaşamak zorunda da kalmıyordum. Ne kabızlıktan eser kaldı ne de ishal sorunundan. Bu tip sorunları olanlara şiddetle tavsiye ederim.

kabızlık - Nutraxin.com.tr
Kullanıcı profilini gör

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Folyo Çalışmaları..
» Ödüllü Logo Yarışması